Hoşlandığın Erkeği Etkilemenin Yolları – Net Bilgi

Belki yeni bir aşk arıyorsunuzdur, belki de iş hayatında ya da arkadaş çevrenizde erkeklerin size saygı duymasını istiyorsunuzdur. Hangi amaçla olursa olsun, erkekleri etkilemek kolay bir iş değildir.

Bu nedenle, erkekleri etkilemenin yollarını öğrenmek size fayda sağlayabilir. Bu yazımızda, erkeklerin dikkatini nasıl çekebileceğiniz konusunda size bazı ipuçları vereceğiz.

Hoşlandığın Erkeği Etkilemenin Yolları

Kadınlar da erkekler gibi beğendikleri kişiye karşı ilgi uyandırmak isterler. Bunun için kendilerine göre davranışlar sergilerler. Ancak erkeklerin kadınlardan etkilendiği şeyler kadınlardan farklı olabilir. Bu içeriğimizde erkekleri etkileyen faktörleri anlattık.

İşte erkekleri etkilemenin yolları…

Kendinize Güvenin

Özgüven, kadın erkek ilişkilerinde çok önemli bir unsurdur. Özgüvenli kadınlar erkekleri daha çok cezbeder. Tabii ki özgüvenin dozunu kaçırmamak gerekir. Aşırı özgüvenli kadınlar erkeklere itici gelebilir. Ama normal seviyede kendine güvenen kadınlar erkeklere çok çekici gelir.

Kaçan Kovalanır Taktiğini Uygulayın

Hoşlandığın Erkeği Etkilemenin Yolları

Bilimsel olarak açıklanamasa da kaçan kovalanır taktiği genellikle işe yarar. Erkek de kadın da bu taktiği uygulayabilir ama kadınların uygulaması daha etkilidir. Kadınlar erkeklere çok yanaşmamalı. Erkeğe çok ilgi göstermek onun egosunu şişirebilir. Bu da sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Bu yüzden mesafeli davranmakta yarar var.

Gizemli Olun

Tanıştığınız bir erkekle hemen her şeyinizi paylaşmayın. Ona kendinizi tanıtırken bazı şeyleri saklayın. Gizemli olmak ilgi çekicidir. Sürekli sorunlarınızdan ve sıkıntılarınızdan bahsetmeyin. Erkekler bu durumdan sıkılır. Bu yüzden problemlerinizi kendinize saklayın, onun size soru sormasını sağlayın. Bu şekilde daha etkilidir.

Erkekleri Köşeye Sıkıştırmayın

bir erkeği etkilemek

Erkeklerle konuşurken onları baskı altına almayın. Erkekler bu durumdan rahatsız olur. İlişkinizin geleceğiyle ilgili sorular sormayın. Bu sorular erkekleri sıkar. Bu yüzden bu sorulardan kaçının. Onun size ilgi göstermesini bekleyin, siz zorlamayın.

Onların Gözlerinin İçine Bakın

Konuşurken göz teması kurun. Bu durum hem kadınlar hem de erkekler için etkileyicidir. Gözlerine bakarak içten bir şekilde konuşmak erkekleri çok cezbeder.

Dış Görünüşünüze Mutlaka Dikkat Edin

Dış görünüşünüze özen gösterin. Erkekler dış görünüme değer verir. Bu yüzden elinizden geldiğince bakımlı ve temiz olun. Erkekler kadınların saçlarına dikkat eder. Bu her erkeğin zevkine göre değişir. Kimi uzun kimi kısa saç sever, kimi açık kimi koyu renk sever. Sadece bakımlı ve güzel olmaya çalışın.

Kendiniz Olun

sevdiğim erkeği nasıl etkilerim

Kendiniz olun. Ne olursa olsun kendi kişiliğinizi koruyun. Asla başkası gibi davranmayın. Doğal olmayan kadınlar, erkekler tarafından yapay bulunur ve beğenilmez. Bu yüzden kendiniz olun. Bunu yapmaktan çekinmeyin.

Asla Kolay Lokma Olmayın

Kolay lokma olmayın. Her aradığında ve buluşmak istediğinde evet demeyin. Sabırlı ve akıllı davranın. Aceleci olmayın. Erkekler kendilerine zorluk çıkaran kadınlardan hoşlanır. Bu yüzden gerektiği yerde zorlayıcı olun ama aşırıya kaçmayın.

Pozitif Davranın

bir erkeği nasıl etkilerim

Pozitif olun. Kimse sürekli mutsuz olan kadını sevmez. Onun yanındayken pozitif enerji yayın. Ona kendisini mutlu hissettirin. Etkilemenin en etkili yollarından biri budur. Özellikle üzgün olduğu zamanlarda ona pozitif olun ve destek olun.

Toksik İlişki Ne Demek ? Zararları ve Çözüm Yolları

Beden Dilinizi Kullanın

Beden dilinizi kullanın. Beden dili çok etkilidir. Beden dilinizle ona ilgi duyduğunuzu gösterin ve ona yakın olun. Konuşmanız sırasında dokunmak, ona arkanızı dönmeyip yüzünüzü dönmek ve bir yerde otururken onu görebileceğiniz yerde oturmak yapmanız gereken şeylerdir.

Bir erkeği baştan çıkarmak için yapılması gerekenler nelerdir?

mesaj ile bir erkeği nasıl etkilerim

Erkeği etkilemek isteyenler için yapılması gerekenler arasında güzel kokmak, ortak konular hakkında sohbet etmek, arzunu belli etmek, değerli hissetmesini sağlamak, gerektiğinde ilk adımı atmak, kişisel bakımına özen göstermek, dış görünüşe önem vermek ve tepkilerini ona göre ayarlamak vardır.

Erkekler hangi kadınlardan hoşlanmazlar?

Erkekler, aşırı makyaj yapanlar, uzun tırnakları olanlar, sık sık alışveriş yapanlar, fazla estetikli olanlar ve her şeye şikayet eden kadınlardan hoşlanmazlar.

Bir erkeği nasıl etkilersiniz?

Bir erkeği etkilemek için, kendine güven, özgürlük, zekâ, fiziksel çekicilik, kendini kabul ve mutlu edici davranışlar göstermek gerekir.

Erkekler haftada kaç kez cinsel ilişkiye girmek isterler?

erkeği etkilemek için yollar

Araştırmalar, normal erkeklerde cinsel ilişki sıklığının haftada bir olduğunu göstermektedir. Anketler de bunu desteklemektedir.

Erkekler öpüşürken nelerden hoşlanırlar?

Erkekler öpüşürken dudak ısırma, öpüp geri çekme, temas halinde olma ve ritmi değiştirme gibi şeylerden zevk alırlar.

Erkekler neye aşık olurlar?

Erkeklerin aşık olduğu özellikler arasında güzellik, iyilik, dürüstlük, saflık, şirinlik, gizem, tutku, başarı, fedakarlık, güç ve özgür bırakma yer alır.

Erkeklerin zayıf noktaları nelerdir?

Benzer şekilde, erkeklerin kadınlarda olduğu gibi zayıf noktaları vardır. Özellikle frenulum bölgesi, cinsel ilişki sırasında yoğun haz duydukları en büyük zayıf noktalarıdır. Bu bölge penisin hemen altında yer almaktadır.

  • Add Your Comment