Android En Hızlı Tarayıcı Hangisi – 2023

Android telefonlar da tarayıcı önemli bir konudur. Android telefonunuzda web’de reklamsız ve hızlı gezinmek istiyorsanız doğru tarayıcıyı kullanıyor olmalısınız.

Bu içeriğimizde sizlere Android En Hızlı Tarayıcı Hangisi sorusunu yanıtlayacağız.

Android En Hızlı Tarayıcı Hangisi

Cep telefonunuzda web sitelerinde hızlı bir şekilde gezinmek istiyorsanız hantal ve web sayfalarının uyum sağlamadığı tarayıcılardan uzak durmalısınız.

Özellikle Eski Android telefonlarda Chrome web tarayıcı bazı durumlarda telefon belleğini çok tüketebiliyor ve yavaşlıklara sebep olabiliyor.

Reklam engelleme eklentilerini destekleyen veya içinde düzgün bir reklam engelleyici bulunan tarayıcı, en iyi şekilde kullanacağınız Android için en iyi tarayıcı olacaktır.

Brave Web Tarayıcı

android için en iyi tarayıcı hangisi

Mobil sürümü ve Windows sürümü mevcut olan Brave tarayıcı chromium tabanlı olsa da Chrome tarayıcıdan daha hızlı ve daha akıcıdır.

Chrome arayüzü ile aynı olan brave web browser’da tarayıcının kendisi ile birlikte gelen bir reklam engelleyicisi de mevcuttur.

Düşük ram tüketimi ve reklam engelleyicisi ile kullanıcılarını cezbeden bir yapıya sahip olan tarayıcıyı mutlaka android telefonunuz da denemelisiniz.

Brave Web Browser Google Play Linki

Windows Sürümleri için Brave

Kiwi Browser

en hızlı android tarayıcı

Kiwi Browser, belki de dünyanın en hızlı android tarayıcısı olabilir.

Evet yanlış duymadınız bu tarayıcı da chromium tabanını kullanıyor ve kesinlikle çok hızlı ve akıcı bir tarayıcı. Android telefon için hızlı tarayıcı arıyorsanız fazla da aramanıza gerek yok çünkü Kiwi Web Browser ı kullandığınızda bundan daha hızlısının olamıcağını düşüneceksiniz.

Chrome eklentilerini Android telefona getiren Kiwi web tarayıcı da reklam engelleyici de bulunmaktadır. Ayrıca bu tarayıcı da tek el modu vb. özellikler de bulunmaktadır.

Google marketten ücretsiz olarak indirebilir ve akıcı şekilde web’ de gezinmeye başlayabilirsiniz.

Vivaldi Browser

android için en iyi tarayıcı hangisi

Chromium tabanını kullanan Vivaldi tarayıcıyı diğer tarayıcılardan ayıran en önemli özellik ekstra modlara sahip olmasıdır.

Reklam engelleme, ana ekrana site ekleme, tarayıcı içine not ekleme, tek el modu, koyu tema vb. bir çok özelliği bulunan Vivaldi Browser android en hızlı tarayıcı hangisi cevabını arayanlar için mükemmel bir cevaptır.

Vivaldi Google PlayStore Link

Vivaldi Official Link

Microsof Edge

en iyi android tarayıcı hangisi

Hem bilgisayar sürümü, hem mobil sürümü harikalar yaratan Microsoft Edge hız ve hafiflik arayanlar için harika bir tarayıcı.

Chromium altyapısını kullanan ancak Chrome tarayıcıya göre sistem kaynaklarını az tüketen bu tarayıcıya mutlaka şans vermelisiniz.

PlayStore Edge

Edge Official

İçeriğimizde özelllikle eski model android telefon için hızlı tarayıcı sürümlerini seçtik. Yeni bir Android telefon alacaksınız ve nelere dikkat edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız Telefon alırken dikkat edilmesi gerekenler yazımızı okuyun..

  • Add Your Comment