Udeler v1.11.2 – Udemy Video indirme Programı

Udemy video indirme programı, Udeler ile Udemy Video Eğitim Hizmeti Veren Site de Hesabınızda Olan Kursları İndirebiliyorsunuz.

İnternete ne kadar fazla erişim imkanımız olsa da , bazen internete erişimimizin olmadığı zamanlar da olabiliyor. Bunun için bazen dosyalarımıza , videolarımıza ya da internet ile ulaşabildiğimiz diğer şeylere offline olarak da ulaşmak isteyebiliyoruz. O yüzden aldığımız kursları internet olmadan da izleyerek eğitiminize ara vermek istemezsiniz.

Udeler udemy video indirme programı ile indirdiğiniz kurs videoların ister akıllı televizyonunuzda ister internet bağlantısı olmayan bilgisayarınızda oynatabilirsiniz. Udemy videoları indirme programı eğitim kurslarını istediğiniz yerde almanıza imkan tanıyor.

Udemy Videoları indirme Programı

Kolay ve basit bir arayüzü bulunan udeler udemy video indirme programı bağlantı için udemy.com hesabınız ile giriş yapmanızı istiyor.

Programı ben @admin bizzat kullanıp test ettim ve güvenilir virüssüz bir programdır. 🙂 Zaten bir github da developer hesabından indirildi.

Udeler ile Udemy Videosu indirin

Udemy video indirme programı nın kurulumdan sonra nasıl kullanıldığını anlatan basit bir video ile sizlere saygılarımı iletiyorum iyi günler.

Bu programın kötü amaçlar için kullanılması yasaktır. Açık zihin hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Google Drive Link –>>> Udemy Video indirme Programı

https://youtu.be/cxorfQmFRrM

Udeler ile udemy videoları indirme konumuz sizler için faydalı olmuştur umarız.

Eğer indirme ile ilgili sorun yaşarsanız yorumlara yazarsanız cevap veririrz.

Programlar bölümümüzde diğer işinize yarayacak programları bulabilirsiniz.

  • Add Your Comment