İşinizi Kolaylaştıracak Yapay Zeka Siteleri

Gelişen yapay zeka teknolojisi, her geçen gün daha fazla işletme ve birey tarafından kullanılıyor. Sizler için kullanışlı ve diğerlerinden farklı en iyi yapay zeka sitelerini inceleyeceğiz.

1- Microsoft Bing Resim Oluşturucu

Bu araca bayıldım! Metin yazıyorsunuz ve birkaç saniye içinde size uygun görüntüyü sunuyor. Türkçe dil desteği henüz yok ama kalitesi harika.

Link : https://www.bing.com/create

2- AILab Tools

Bu araç, fotoğraf düzenlemeye ne kadar hevesli olduğumu artırdı! Arka plan kaldırma, fotoğrafı karikatürize etme, renklendirme, yüz ifadesi değiştirme ve daha fazlası yapabileceğiniz özellikleri ile bir standout araç.

Link : https://www.ailabtools.com/

3- Business Name Generator:

Namelix, işletmenize yeni bir isim belirlemeye çalışırken bir can simidi olabilir. AI teknolojisi kullanarak size kısa, akılda kalıcı bir işletme adı sunuyor.

Link : https://namelix.com/

4- ChatPDF:

Bu araç, belgelerle çalışmayı sevmeyenler için ideal! PDF dosyanızı yükleyin ve size hızlı bir özetle birlikte dosya hakkında sorularınızı yanıtlar.

Link : https://www.chatpdf.com/

5- Tome:

Tome, sunum veya hikaye yazarken zaman kazanmanızı sağlar. GPT-3 ve yapay zeka teknolojilerini kullanarak, size başlıkları, sayfa düzenlemesini ve metni oluşturmanızı kolaylaştırır.

Link : https://beta.tome.app/

6- StockimgAI:

Logo, afiş ve daha fazlası için stok görselleri arayanlar için mükemmel bir platform. Uygun fiyatlı ve kaliteli görseller sunuyor.

Link : https://stockimg.ai/

7- Grammarly:

Ben yazım ve imla hatalarına karşı yıllar boyunca savaştım. Güzel haber ise şimdi Grammarly var! İngilizce metninizi girin ve yazım ve dilbilgisi hatalarını seçtiği renklerle gösterir.

Link : https://www.grammarly.com/

8- Validator AI:

İlk girişim fikirlerimi paylaşmak için çok fazla “cesaret” gerekiyordu, ama Validator AI bu konuda yardımcı oldu. Fikirlerinizi paylaşın ve hızlı bir geri bildirim alın.

Link : https://www.validatorai.com/

9- DeepL:

Yurt dışından birçok dostum var, bu yüzden işletme alanında sık sık farklı dillere çeviri yapmam gerekiyor. DeepL, çeviri yapmak için hızlı, kolay ve etkili bir araçtır.

Link : https://www.deepl.com/

10- Murf AI: 

Murf.ai, sesli kitaplarımın seslendirmesi için kullanılan bir araç. AI teknolojisi kullanarak metninizi doğal bir insana benzetecek yeni bir ses oluşturur. Gerçekten ilgi çekici bir araç!

Link : https://murf.ai/

11- Kickresume:

CV’mi güncellemek için her zaman endişeli olmuşumdur. Kickresume, AI destekli özgeçmiş oluşturma platformu, benim için bu endişelerimden kurtulmama yardımcı oldu.

Link : https://www.kickresume.com/

12- Looka:

Yeni bir marka oluşturma fikriniz mi var? Looka’nın yapay zeka destekli platformu, en güzel logo tasarımlarını size sunar. Kendi logonuzu kolayca tasarlayabilirsiniz.

Link : https://looka.com/


Bu makalede, yapay zeka siteleriyle ilgili bilgilendirici birkaç web sitesine göz attık.

Bu siteler sayesinde, işletmeler ve bireyler, yapay zeka teknolojisinden tam anlamıyla yararlanabilirler. Artık daha fazla şirketin yapay zeka teknolojisini kullanmasıyla, yapay zeka sitelerinin önemi giderek artacaktır.

Bu listede yer alan siteler, farklı amaçlara hizmet etmekle birlikte, hepsi de yapay zeka teknolojisiyle tasarlanmıştır ve ihtiyaç duyduğunuz şeyleri karşılamak için harika birer araçtır.

  • Add Your Comment