Insight Face: Discord Üzerinden Yapay Zeka ile Yüz Değiştirme

Gelişen teknoloji ile birlikte yapay zeka algoritmaları da gelişmeye devam ediyor. Bu algoritmalar sayesinde insanlar artık gerçekçi ve hayal edilemeyen görüntüler oluşturabiliyor. InsightFace de bu algoritmalardan biri ve yüz değiştirme konusunda oldukça başarılı sonuçlar veriyor.

InsightFace, Discord üzerinden kullanılabilen bir yapay zeka botu. Bu bot sayesinde istediğiniz fotoğrafa istediğiniz yüzü ekleyebilir ya da o fotoğrafı bambaşka bir hale getirebilirsiniz.

Yapay Zeka Discord Botu ile Yüz Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Bu videoyu izleyerek kolayca Yapay zeka ile yüz değiştirme işleminin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Veya yazımızı okumaya devam ederek de bilgi alabilirsiniz.

Yapay Zeka Yüz Değiştirme Web Sitesi ve Discord Botu

InsightFace’in kullanımı oldukça basit. Discord sunucunuzu açtıktan sonra, botu sunucunuza eklemeniz gerekiyor. Bunun için botun linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.. Botu sunucunuza ekledikten sonra, yüz değiştirme işlemine başlayabilirsiniz.

InsightFace Web Sitesi : https://insightface.ai/

InsightFace Discord Botu : https://discord.com/oauth2/authorize?client_id=1090660574196674713&permissions=274877945856&scope=bot

InsightFace Github projesi : https://github.com/deepinsight/insightface

Botu sunucunuza ekledikten sonra /saveid komutu ile kendi yüzünüzü ya da resimde olmasını istediğiniz yüzü bota tanıtıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir ✨ -> Yapay Zeka ile Fotoğraf Konuşturma

Yüz değiştirme işlemi için öncelikle bir fotoğraf yüklemeniz gerekiyor. Bunu yapmak için Discord’daki InsightFace botunu kullanabilirsiniz.

Fotoğraf yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, fotoğrafın üzerine sağ tıklayarak uygulamalar bölümünden Insight Face seçeneğini seçebilirsiniz.

Bu sayede yapay zeka algoritması, fotoğraftaki yüzü tanımlayabilir ve ona eklemeniz gereken yeni yüzü de belirleyebilir.

Benim kendi yüzüm ile yaptığım çalışma :

InsightFace ’in ücretsiz sürümünde günde 50 adet yüz değiştirme işlemi yapabiliyorsunuz. Ancak zamanla bu sayının artırılması ve paralı hale getirilmesi muhtemel görünüyor.

InsightFace Discord kullanıcıları için oldukça keyifli bir deneyim sunuyor.

Yapay zekanın ilerleyen teknolojisi ile neler yapabileceğimizi gösteren bu bot, son derece eğlenceli ve yaratıcı bir deneyim sunuyor.

  • Add Your Comment