Bilgisayara Karşı Oynanılan Ofis Oyunları

Bilgisayarla tavla oynamak ve bilgisayarla okey oynamak gibi hobileriniz varsa bu yazımız tam size göre.

   Biliyorsunuz ki bazı ofis bilgisayarları internete kapalı oluyor veya evdeki bilgisayarımızda bile bazen hatlardan dolayı internet olmayabiliyor. Bu gibi durumlar için can kurtaran küçük boyutlu ofis oyunları canımızın sıkılmasını engelleyebilir.

Özellikle ofis ortamında , bu tarz oyunları oynayabilmemiz için bizim için en önemli konu ; oyunun tam boyut değil küçük bir ekrandan oynanabilir olmasıdır.

Sizler için araştırdığımız ofis oyunlarında oyunlardan sadece monopoly tam ekran oynanıyor ve ingilizce sürümdür. Diğer bütün oyunlar türkçe ve küçük ekrandan oynanabilir oyunlardır.

Bu oyunlar internet olmadan da oynanabilir. İnternet gerektirmeyen oyun kategorisindedirler..

🙂

Bilgisayara karşı oyun oynayacağınız bu ofis oyunlarının içinde :

  • Pis Yedili
  • BlackJack 21
  • Okey
  • Pişti
  • Tavla
  • Monopoly ( ingilizce sürümdür )

Bilgisayar Karşı Oynanılan Ofis Oyunlarını İndir

 Bilgisayarla tavla oynamak gibi küçük zaman geçirici şeylere ihtiyacınız varsa sizlere bu küçük ofis oyunları paketini indirmenizi tavsiye ederiz.

Not : Ofis oyunu olan tavlanın çalışması için sisteminizde JAVA uygulamasının kurulu olması gerekiyor.

İçindeki bir kaç oyundan görseller :

Bilgisayarla okey oynamak ve bilgisayarla monopoly oynamak için paketteki klasörleri çıkarmanız yeterlidir . Kurulum yapmanıza gerek yoktur , ilgili oyun klasöründeki oyuna tıklayarak oyunu açabilirsiniz. Windows 7 ve Windows 10 uyumlu bu küçük ofis oyunlarında her hangi bir sistem uyumsuzluğu yaşanmıyor. Bu yüzden bu tam ekran olmayan oyunları indirip sisteminize atıp oynamaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayara karşı küçük oyunlar arayanlar için paylaştığımız oyunları umarım beğenirsiniz ve indirdikten sonra yorumlarınızı ve görüşlerinizi bize bildirirseniz seviniriz.

  • Add Your Comment