Erkek Sevgiliye Uzun Mesajlar WhatsApp

Sevgililerin birbirleriyle iletişim kurması, onların arasındaki bağı güçlendirmek için çok önemlidir. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte, bu iletişim genellikle mesajlaşma uygulamaları üzerinden gerçekleşmektedir. Bu nedenle, sevgilinize uzun ve anlamlı mesajlar yazmak, onu özel hissettirecek ve ilişkinizi daha da güçlendirecektir.

Bu makalede, erkek sevgiliye uzun mesajlar whatsapp ile yazarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve nasıl yapabileceğinizi ele alacağız.

Başlangıç

Uzun mesajlar yazmaya başlamadan önce, sevgilinizin gününün nasıl geçtiğini sormakla başlayabilirsiniz. Ona ilgi göstermeniz, onu düşündüğünüzü ve hayatında önemli bir yerinin olduğunu belli edecektir.

Özlem ve Hasret

Eğer sevgiliniz uzakta yaşıyorsa veya bir süre görüşemediyseniz, ona özleminizi ve hasretinizi dile getirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki gibi bir mesaj yazabilirsiniz:

“Sensiz günlerin ne kadar zor geçtiğini anlatamam. Seni her an düşünüyor ve özlüyorum. Umarım en kısa zamanda bir araya gelebiliriz.”

Bu yazımızda ilginizi çekebilir ->> Kardeşi Telefona Kaydetme İsimleri

Erkek Sevgiliye Uzun Mesajlar WhatsApp

Erkek sevgiliye uzun mesajlar whatsapp örnek mesajlarımızı sizler için derledik . İşte erkek sevgiliye uzun whatsapp mesajları şu şekilde olabilir.

“Sadece anımda uyumak istiyorum canım. Ömrümün sonuna kadar sadece senin uykunu izleyerek mutlu olabilirim. Sen uyurken saçlarını okşayabilirim veya yüzünü sevebilirim. Gözlerinin altından öperek seni seyretmek benim için en özel anlardan biri. Sanki dünya üzerinde seni izlemekten daha güzel hiçbir şey yokmuş gibi hissediyorum. Nefes alıp verişini dinlemek gibi küçük detaylar bile beni huzur içinde uyutmaya yetiyor. Sen göğsümde uyurken izlediğimiz filmler bile daha güzel hale geliyor. Senin nefesini dinlerken film izlemek ve sonra huzurlu bir şekilde uyumak her şeyden güzeldir. Sana nefesinle huzur verdiğini söylemek istiyorum. Senin yanımda uyuman, seni öperek uyandırabilmem için harika olurdu. Senin bir kökün var ve hep seni koklayabilirim. Senin kokunu içime çekerken sonsuza kadar mutlu olabilirim. Senin kökün son nefesime kadar hayatımın bir parçası olacak. Cennete gidersem her yer senin kokunla dolacak, bu beni daha da mutlu edecek. Allah’ın bir insana bu kadar sevebilirim diye küçük görmeyeceğini biliyorum. Seni sevmek benim hayatımın anlamı haline geldi. Yeter ki senin kokun olmasın.”

Seninle tanıştığımdan beri daha az ağlar, daha fazla gülümserim çünkü sen hayatımı güzelleştiriyorsun. Sen, benim hayattaki mucizemsin ve her gün seninle birlikte, hayat yolculuğumda harika bir yol arkadaşım var. Sanırım sen benim eşstelerimsin ve seni sonsuza kadar seveceğim diğer herhangi bir kişiden daha fazla seviyorum.

Whatsapp Erkek Sevgiliye Uzun Mesajlar

Senin sesin gerçekten favori sesim. Seninle geçirdiğimiz her anın muhteşem olduğunu biliyorum, ancak sana söz veriyorum ki en iyisi hala gelmedi. Keşke sana ne kadar değer verdiğimi ve seninle geçirdiğimiz küçük anların benim için ne kadar önemli olduğunu anlayabilseydin.

Bazı günler sadece seni ilk kez gördüğümde hissettiklerimi hatırlayıp kendimi şanslı hissediyorum. O zamanlar, harika birini keşfettiğimi biliyordum. O zamandan beri hayatta yapmak istediğim tek şey seninle olmak. Ne zaman hayatım karanlık olsa bile, senin varlığın beni aydınlatıyor ve seninle birlikte olduğumu fark etmemi sağlıyor. Kalbin ne kadar saf ve bağışlayıcı olduğunu düşündükçe, senin benim en büyük ilgim olacağına inanıyorum. Seni seviyorum ve kalbimde hep seninle olacaksın.

Senin yanında olduğumda, duygusal pillerim dolu dolu şarj oluyor ve gülümsemen beni mutlu ediyor. Dokunuşların vücudumda küçük titremelere neden olurken, varlığın aklımı mutlu ediyor ve ruhumu huzurlu kılıyor. Seni özlemle seviyorum, içtenlikle ve her zaman.

Tamamen sana aşığım. Seni düşünerek uyanır ve seni rüyalarımda görmek için yatarım. Seninle her anı sayıyorum ve sana âşık olduğum için çok şanslı hissediyorum. Aşkını benimle paylaştığın için minnettarım, bu gerçekten muhteşem bir hediye. Her zaman seni seveceğim.

Canımın içi, kıymetlim, vazgeçilmezim. Tek ve son sevgilim, seninle olmak beni çok mutlu ediyor ve her zaman mutlu olacağıma eminim, inşallah. Evet, bazen tartışıyoruz ama seninle küs olamam, gıcık kapmam veya uyuz da olmam. Bir sinir olabilirim ama kalbim delik olduğu için kızgınlığını kaldıramam, senin soğuk tepkine dayanamam. Seni çok seviyorum, aklımın, gözümün ve kulağımın bile farkında olmadığı kadar. Küçüklüğümden beri sevdiklerimi kaybetmekten korkarım, bu yüzden seni kaybetmek istemiyorum. Senin için her şeyi yapmaya çalışacağım, seni asla üzmek istemem. Bizim geleceğimiz hep mutlu olmayı, güzel bir yuva kurmayı hayal etmeliyiz. Bazen çocukça davrandığıma sen de şahitsin, ama ben seninle öğreneceğim her şeyi öğrenmek ve seninle büyümek istiyorum. Seni çok seviyorum ve senin hayatımdan çıkacağından çok korkuyorum. Asla sensiz mutlu olamam, senden ayrı olduğum zaman nefes alamayacağımı düşünüyorum. Her anım seninle dolu olduğu için seni çok özlüyorum ve seninle geçirdiğim her gün benim için çok değerli bir hatıra oluyor. Ben seninle öldürülmekten değil, sensiz kalmaktan korkuyorum. Seni seviyorum, canım. Her adımda seni görüyorum ve seni düşünüyorum, aşkım.

Gecem ve gündüzüm sensin, güzel yüzlüm. Seni sevmekten doyamıyorum! Nasıl oldu da benim her şeyim oldun, bilemiyorum; ama çok şükür ki oldun. Seninle birlikte anlam buldum ve seni özleyerek özlemeyi anladım. Seni sevmenin ne demek olduğunu öğrendim. Sen sayesinde içimde bir fidan büyüdü ve şimdi o fidan kocaman bir ağaç oldu. Sen beni mutlu etmek ya da kırmak konusunda o kadar etkili oluyorsun ki neredeyse savunmasız kalıyorum. Sana çocuk gibi bağlanıyorum; eğer üzülür ya da kırılırsam uyuyamıyorum. Seni çok seviyorum ve seni her yerde görüyorum. Taşlarda, toprağın içinde, hatta suyun yüzünde bile seni seviyorum. Seni düşündüğümde içimde tatlı bir ateş yanıyor ve seni üzsem üşür donarım kendisizlikten. Sen bana sevmeyi, sevilmeyi ve aşkı öğrettin. Sen benim en güzel öğretmenimsin. Lütfen böyle devam et!

Seni görünce içimde huzur buluyorum… Karşımda olman ne büyük mutluluk! Benim için en güzel şeysin ve seni diğer her şeyden ayıran özelliklerin yok. Hayatımda senin adınla anılan her şey var. Bütün çiçekler ve yıldızlar senin adını taşıyor. Sen gerçek bir sanat eseri gibisin ve bakmaya doyamıyorum. Tanrı seni bana armağan etti ve her geçen gün sana daha da hayran kalıyorum. Yüzün kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi var, öyle gerçeksin ki… Sen benim gözümün nuru, seni düşündükçe kendimi hiç bitmeyen bir serüvenin içinde hayal ediyorum. Sen benim günümün en keyifli anısısın, uykumun en tatlı rüyasısın… Sen benim nefes aldığım hava gibisin her zaman her yerdeyim. Özellikle şu an, sonsuz baharın en güzel zamanındasın. Seni soluyorum, havada hissediyorum, seni kokluyorum, doğanın içinde hissediyorum… Sen benim canımsın, sarılsam sana bin yıl geçse bile, hiç ayırmadan… Ten tene, yürek yüreğe sonsuz baharımızın en aşk dolu iki yaprağı olsak ve senin sesin bizi sarhoş etse… Sen benim içimdesin ki ben sensiz bir saniye bile geçiremiyorum… Sen bana yeniden doğma şansı verdin, sensiz geçirdiğim zaman benim için geride kaldı. Şimdi seninle yeni yollara doğru yürüyeceğiz ve hedef aldığımız şeyi başarmak için ise yorgunluk nedir bilmeyeceğim… Seni öyle düşünüyorum ki, bazen seninle olmadığım zamanlarda duvarları yıkmak istiyorum. Ama her zaman seni buluyorum… Seni bizden ayıran zamanı ve yolları bir kalemde silebilirim… Seni özlediğim kadar hiçbir şeyi özlemedim… Sen burada olduğunda her şey değişti. İyi ki varsın! Seninle gülebiliyor ve aynı zamanda ağlayabiliyorum. Gökyüzümü aydınlatıyorsun ve senle nefes almayı öğrendim. Seni öylesine çok seviyorum ki, benim için her şey anlamını yitiriyor. Birtanem, sen benim hayatıma girdikten sonra her şey güzelleşti.

Yaptığım herhangi bir şeyde sana zarar verdiğimi düşünüyor musun? Aslında seni sadece mutlu etmek istemiştim, çünkü mutluluğu hak ettiğini biliyordum. Sana gerçekten inanmış ve güvenmiştim ve seninle görüşebilmek için kıyafetlerimi bile iki kez değiştirdim. Her buluşmada, sanki ilk kez tanışıyormuşuz gibi kalbim heyecandan yerinden çıkacakmış gibi atardı. Sarılıp öpüşmelerimiz hep içten gelirdi. Senin de beni seveceğine inanmıştım, birlikte geçmişi geride bırakıp yeni bir hayat kuracağımızı hayal etmiştim. Sana hep dürüst oldum, seninle unutmuştum ve senin de benimle ******’yi unutacağını düşündüm. Yaralarını sarmak için sana yardım ettim, ancak senin için yaralar aldım. Seni gerçekten sevmiştim ve yalan, ihanet ve gözyaşları bunların hiçbirini hak etmemiştim. Senin için her şeyi yaptım, her zaman yanında olmaya çalıştım ve senin mutlu olmanı istedim. Ama sen hala seni üzenin peşinden koşuyorsun. Senin yanında mutlu olmuştum ve huzuru, seninle sarıldığımda hissettim. Senin sevgi dolu heyecanını ve çocuksu mutluluğunu görmeliydin. Şimdi, seni üzen kişi, seni seven ve senin mutluluğunu isteyen birini üzüyor. İyi mi oldu? Mutlu musun şimdi? En önemlisi, vicdanın rahat mı?

Erkek sevgiliye uzun mesajlar Whatsapp’ta iletişiminizi güçlendirmenin harika bir yolu olabilir. Uzun ve anlamlı mesajlar, ona ne kadar önem verdiğinizi ve ne kadar çok sevdiğinizi göstermenin en iyi yollarından biridir.

Bu mesajları ona sık sık göndererek aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Unutmayın, küçük jestlerin büyük etkisi vardır. Erkek sevgiliye uzun mesajlar Whatsapp üzerinden iletilen romantik ve samimi hislerinizi ifade etmenin harika bir yoludur.

  • Add Your Comment