FxSound – Bilgisayar Ses Arttırma Programı

FxSound, ses kalitesini artırmak için tasarlanmış bütün Microsoft Windows cihazları için ücretsiz bir ses programıdır.

Fxsound kurulumu son derece kolay ve kullanımı basit bir pc ses arttırma programıdır. Bilgisayarınızda daha çok yüksek ses almak veya bas ve tiz ayarlarını ayarlamak istiyorsanız bu ücretsiz program tam size göre.

En son sürümünü geliştirici web sitesinden indirerek ve kurulumunu yaparak kolayca çalıştırabilirsiniz.

FxSound ses arttırma programı , film izlemek, oyun oynamak, bas artırmak veya video akışı için ses hazır ayarları da dahil olmak üzere ondan fazla ön ayar ile birlikte gelir. Ön ayar seçimi, FxSound’un arayüzde sağladığı ses ayarlarını değiştirir.

FxSound, “sesin tını, ses seviyesi, uzamsal dengesi ve dinamiklerini hedefleyerek ve işleyerek” Windows cihazındaki ses kalitesini artırmayı vaat ediyor”. 

Bilgisayarınızın Sesini Arttırın

FxSound ses arttırma programının asıl amacı daha temiz bir ses , daha yüksek bir ses ve daha derin ve dengeli ses deneyimini kullanıcılarına yaşattırmaktır.

Netlik, ortam, surround ses, dinamik güçlendirme ve bas artırma için bir ekolayzer ve kaydırıcılar sağlanır. Bunların her biri değiştirilebilir ve özel ön ayarlar yeni ön ayarlar olarak kaydedilebilir, böylece her kullanıldıklarında yüklenebilirler.

FxSound ses arttırma programı , belirli seslerin kalitesini artırmayı vaat eden birkaç ilginç ön ayara sahiptir. Konuşmayı geliştirmek için ses hazırlığı, bilgisayar oyunlarında ses kalitesini artırmayı vaat eden oyun ön ayarı vardır ve medyaların kalitesini artırmayı vaat eden film ve medya ayarlarına sahiptir.

FXSOUND BİLGİSAYAR SES ARTTIRMA PROGRAMI
  • Add Your Comment