Android Vardiya Takip Programı – Telefondan Vardiya Takip Edin

Vardiyalı Çalışmak Ne Demek ?

Android Vardiya Takip Uygulaması nı sizlere tanıttmadan önce vardiya sisteminden bahsetmek istiyorum.

Vardiya sistemi, birçok şirket tarafından işgücünü yönetmek için kullanılan bir iş planlama tekniğidir. Çalışanlar belirli saatlerde ve belirli vardiyalarda çalışmak üzere görevlendirilir. Çoğu durumda şirket, çalışanları 8 saatlik vardiya, 12 saatlik vardiya veya 24 saatlik vardiyalı rotasyonlarda çalışacak şekilde atayacaktır.

Sistem, işverenlerin üretkenliği ve verimliliği korumalarına yardımcı olurken aynı zamanda her zaman ellerinde yeterli sayıda personel olmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

3 lü Vardiya Çizelgesi Örneği Excel

3 vardiya çalışan iş yerleri için örnek bir vardiya excel çizelgesini sizlere sunuyoruz. Üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapıp, çalışan personellere uygun hale getirebilirsiniz.

3 LÜ VARDİYA DÜZENİ ÖRNEĞİ EXCEL İNDİR

Vardiya Takibi Nedir ?

Vardiya takibi, vardiyalı çalışan işçilerin ne zaman gidip geldiğini kayıt ettiği bir sistemdir. İşçinin çalıştığı saatleri tutması ve bilmesi alacağı mesai ücretinin doğru olup olmadığını kontrol etmesi açısından önemlidir.

Android kullanıcılarına tavsiye edeceğimiz vardiya programında kendi vardiya profilinizi oluşturup , haftanın günlerine ona göre eklemeler yapabiliyorsunuz.

Android Uygulama ile Vardiya Saatlerini Takip Etmek

Android Vardiya Takvimi Uygulaması , Vardiyalı çalışan emekçiler için çok kullanışlı olan bu program sayesinde artık çalışma saatlerinizi ve vardiya düzeninizi takip etmek ve kayıt altında tutmak mümkün. Google play markette bulunan bu uygulama Ücretsizdir . Ücretli versiyonunda bazı özellikleri açıktır.(excel’e aktarma vs. ) ama bu haliyle de oldukça işinizi fazlasıyla görecektir.

GOOGLE PLAY VARDİYA TAKVİM UYGULAMASI İNDİR

Yazımız umarım yardımcı olmuştur , konu ile ilgili yorumlarınızı ve fikirlerinizi yorum ile atarsanız seviniriz..

  • Add Your Comment