Disney Plus Nedir? Disney Plus Aboneliği Nasıl Alınır?

Disney Plus, Walt Disney Company tarafından sunulan bir video paylaşım servisidir. Bu servis, Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic gibi birçok popüler markanın yapımlarını izleyiciye sunmaktadır. Disney Plus, dünya çapında birçok ülkede hizmet vermektedir ve Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülkede kullanılabilir. Türkiye’de Disney Plus’ı kullanmak için, servis ile ilgili bir abonelik satın almanız gerekmektedir.

Disney plus aboneliği nasıl alınır ? sorusuna cevap arıyorsanız , Abonelik satın alma işlemi, resmi Disney Plus web sitesi üzerinden yapılabilir.

Disney Plus’ta Ne İzleyebilirim?

Disney Plus’ta, Walt Disney Company tarafından yapılmış birçok popüler yapımı izleyebilirsiniz. Dünya çapında birçok farklı marka altında yapılan çok sayıda içeriğe sahiptir. Bu yapımlar arasında, Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic gibi markaların filmleri, dizileri, belgeselleri ve çizgi filmleri bulunmaktadır.

  • Disney’de Çocuklar için Mickey Mouse, Donald Duck, Goofy, Moana, Zootopia, Cars ve Frozen gibi çizgi filmlerin yanı sıra, yetişkinler için The Mandalorian, WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier gibi diziler de bulunmaktadır.
  • Marvel tarafından yapılan içerikler ise, Spider Man, Avengers, Black Panther, Hulk, Doctor Strange, Thor, Captain Amerika ve Iron Man gibi süper kahraman filmlerini içermektedir.
  • Pixar içeriklerini, Arabalar, Bao, Oyuncak Hikayesi, İnanılmaz Aile, Lava, Soul, Sevimli Canavarlar gibi sıralayabiliriz.
  • Star Wars tarafından yapılan içerikler, Galaktik İmparatorluk, Obi-Wan Kenobi, Jedi ve Sith gibi yapımları içermektedir.
  • National Geographic ise, doğa, bilim ve tarih gibi konuları işleyen harika belgeseller yapmaktadır. Bunlardan bazıları; Vahşi Amerika, Mühendislik Felaketleri, Zamanda Yolculuk, Afrika’nın Avcıları, Vahşi Krallık, Hitler’in Yükselişi, Olağanüstü Arabalar, Dünyadan Manzaralar, Cosmos Yeni Dünyalar olarak söylenebilir.

Disney imzalı yapımlar her zaman büyük beğeni toplamıştır.

Disney Plus Fiyatı Ne Kadar?

Disney Plus, Türkiye’ye hizmet vermeye başladığı andan itibaren çok büyük ilgi görmüştür. Burada Disney Plus fiyatının da etkisi olduğu şüphesizdir. Tanışma fiyatı olarak Disney Plus aylık fiyatı 34,99 TL, Disney Plus yıllık fiyatı ise 349,99 TL’dir.

Yıllık alım yaparak 2 ay ücreti kadar olan miktarı indirim almış olursunuz. Fiyat performans açısından muadillerine oranla çok düşük bir ücret ve gerçekten kaliteli yapımlar sunmaktadır.

Sinemada bir film izleme fiyatı ile karşılaştırıldığında hem yeni gösterime girecek olan Recep İvedik 7 filmi hem de birbirinden kaliteli yapımları bünyesinde barındıran Disney Plus, oldukça uygun bir fiyat ile abonelerini karşılamaktadır.

Recep İvedik 7 Hangi Platformda Yayınlandı ?

9 Aralık 2022 Cuma günü Disney Plus’ta gösterime giren Recep İvedik 7 filmi, sinemada gösterime girmedi. Kendi halinde yaşayan agresif, kompleksli ama perdelerini kaldırdığı zaman kedi gibi bir insan olan Recep’in maceralarının anlatıldığı Recep İvedik serisinin 7. filminde, megakentten kaçıp köy hayatına adapte olmak isterken başına gelen ilginç olaylar anlatılıyor.

  • Add Your Comment