Bilgisayarla Okey Oyna – Canınız Sıkılmasın ( Pc Sürüm )

Bilgisayarla okey oyna , kelimesi ile Google araması yapıp sayfamıza geldiyseniz , muhtemelen interneti olmayan bir bilgisayarda uzun vakitler geçiren birisiniz , ya da bir süredir bilgisayarınızda internet yok canınız okey oynamak istiyor.

Windows sürümlerinde çalışan bu okey oyunu ile , okeyi sisteminize kurduktan sonra bilgisayarla okey oyna eylemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayara karşı okey oynayarak vakit geçirmenizi sağlayacak okey uygulamasında, karşı tarafınızda oturan kişilerin isimlerini, taş seslerini, oynama hızını vs. ayarlayabiliyorsunuz.

Buradan indirebilirsiniz –>>>>> Bilgisayarla Okey Oyna Oyunu İndir ( Google Drive )


Tam ekran veya istediğiniz boyutta oynama imkanı veren internetsiz okey oynama uygulaması bilgisayarı sadece Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarlar içindir.

Ofiste çalışırken veya kütüphane ya da interneti olmayan bir okul bilgisayarında çalışma yapıyorsanız bazen kafa dağıtmak isteyebilirsiniz. İnternetsiz oynanan okey oyunu tabi ki bir online okey keyfini vermez ancak sadece idare etmelik bir oyun olduğunu unutmayalım. Ve mecbur kaldığımız zamanlarda gerçekten hayat kurtaracağını unutmayalım.

Kafa dağıtmaya veya can sıkıntısı için birebir olan bu bilgisayarla okey oynama imkanı veren program ile geçici bir sürede olsa can sıkıntınızı atabileceksiniz.

  • Add Your Comment