Geomekatron Dedektör : Derin Zemin Aramaları İçin

Baktinmi.com olarak, zemin etüt ve metal arama alanında yenilikçi ve yüksek hassasiyetli dedektör çözümleri arayan kullanıcılar için Geomekatron’un üstün teknolojilerini önermekten mutluluk duyuyoruz. Geomekatron ekibi, ileri teknoloji 3D radar dedektörleri ve elektronik zemin etüt cihazları ile piyasada fark yaratıyor.

Özel sipariş ve tasarım imkanı sunarak, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı hedefleyen bu profesyonel ekip, derinlemesine ve doğru zemin analizleri yapmak için gereken tüm donanımı sağlıyor.

Siz de en derin aramalarda bile güvenilir sonuçlar elde etmek için Geomekatron’un sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve teknik danışmanlık için yazımızı okumaya devam edin.

ÖZEL ÜRETİM

Alan tarama dedektörünüz için belgelere dayalı üretimde belli bir tasarım disiplini uygulayarak elektronik zemin etüt cihazların tasarımını Geomekatron ekibi olarak sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Piyasada bulanan aynı özelliklere ve işlevselliğe sahip fakat daha fazla derinliklere ulaşabilmek için yüksek mineral oranına sahip zeminlerde otomatik zemin kalibrasyonu yapan 3D radar dedektör cihazlarını sizin istekleriniz doğrultusunda özel siparişler oluşturup birlikte tasarlayıp belirleyebiliriz.

Bu tasarımı yaparken elektrodinamikte; Maxwell denklemlerini ve Hilbert Dönüşümlerini, Manyetizma fiziğinde; Doopler Effect ortalama tekniğini temel alınarak yapılır.

Gizli boşluklar, hazine sandığı, metal madeni cevherleri, sikke gibi tespitini yapmak istediğiniz bütün anomalilerin verilerini ferromanyetik, nonferromanyetik, paramanyetik ve diamanyetik ayrımlarını yaparak üç boyutlu röntgen grafik verilerini elde edebilirsiniz.

Bunun için hazine avcılığındaki en derin aramalar için bile radar dedektörünüz uygun bir cihaz olacaktır.

Direnç farkları ayrımı ve zemin arama işlevleriyle görüntülenen metalleri ferromanyetik ve non-ferromanyetik olarak 2 farklı şekilde kategorize eder. Elinizde hazır olan altın arama dedektörünüzde alan tarama büyüklüğünde, derinliğinde veya tasarımında fikir değişikliği yapıp yeniden iyileştirme yapmak istediğiniz kısımlarda hazır olan zemin etüd dedektörleriniz varsa çözüm ortaklığı ve yüksek hassasiyetle teknik danışmanlık hizmetini sizlere veriyoruz.

Sizlerle birlikte tasarlamak istediğiniz dedektörün hangi amaçla kullanıp, hangi kesimde daha uygun olarak kullanacağına dair Jeofizik teknolojilerine dair tüm yeni bilgilerle yakından alakadar olan deneyimli ekibimizde yaralanabilirsiniz.


Geomekatron metal arama dedektörlerimiz, çeşitli hedeflerde kullanılmak üzere testlerden onay alarak geçmiş ve birçok ülkede kullanılmış,  gömülü sensör teknolojisi ile altın ve gümüş gibi kıymetli metallerin yer tespitini pratik bir şekilde bulabilir.

Görüntülü radar, metal dedektörü, 3D magnometre, 3D gradiometre çeşitlerinde devre halinde olup, tasarımızın dökümantasyonu eksik olması ya da dedektörün işlevsel çalışması için teknik bilginin yetersiz olması sizin için sorun olmaktan çıkar ve hiç yaşamadan eşsiz bir dizaynı olan cihaz elde edebilirsiniz. Tasarımının sona ermesinden sonra prototip PCB hazırlanıp çalışabilir hale getiriyoruz.

Bu sürecin ardından saha testlerine çıkılmaktadır. Saha testlerinden toplanan verilerde revizyon için kullanılmakta, kullanıma uygun hale gelen cihaz seri üretim aşamasına gelir. Tasarım ve üretimin her safhasında birlikte fikir alışverişi yapılıyor, istekleriniz tekrar değerlendirilip profesyonellikten ödün vermediğimiz hizmet anlayışımız doğrultunda her zaman en akılcı ve en pratik çözümlerleri hizmetinize sunuyoruz.

Çoklu alımlarda fazlasıyla esnek fiyat seçeneklerimiz vardır. Şirket olarak hem ergonomik hem de seri üretim yapmak için güvenilir, işlevsel, çevre dostu ve kolay kullanım vaatleriyle sizlere hizmet vermekteyiz.

Fikirlerinizi hayata nasıl geçireceğiniz konusunda kararsızsanız, fikirlerinizi teknolojimizle birleştirip cihazlara dönüştürme konusundan uzun yıllardır tecrübeli olan şirketimiz ve ekibimizden daha detaylı bilgi alıp yararlanmak ve fikir alışverişinde bulunmak için iletişim bölümündeki mail adresimiz ve telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçip yardım alabilirsiniz.

                                             GEOMEKATRON SALES  MANAGER                                             .                                                 YASEMİN BAYRAKTAR

  • Add Your Comment